ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ

OUR SERVICES

На різних етапах будівництва та реконструкції нерідке явище – повне або часткове знесення будівель і споруд. Для спеціалістів ТОВ «КЛАЙОМ» немає нічого неможливого. Компанія швидко і якісно виконає демонтаж стін, перекриттів будівель, конструкцій, споруд, а також вивезення будівельного сміття..


Що включають демонтажні роботи?


  ТОВ “КЛАЙОМ” виконує внутрішні і зовнішні демонтажні роботи в Києві: демонтаж внутрішніх стін, перегородок, підлог для перепланування та ремонту; демонтаж окремих елементів конструкцій знесення будівель, госп. споруд з використанням спецтехніки; демонтаж фундамента крана; вивіз будівельного сміття та підготовка майданчиків для нового будівництва або благоустрою території. розробка проектної документації на весь обсяг робіт.


ТОВ «КЛАЙОМ» швидко та якісно проводить демонтажні роботи будь-якої складності: демонтаж стін, перекриттів будівель, конструкцій та споруд, у тому числі – пошкоджених внаслідок військової агресії росії. Адже один із векторів роботи компанії – сприяння відбудові України шляхом відновлення її інфрастуктури. Демонтажні роботи проводяться із залученням спеціалізованої високоякісної техніки виробництва світових лідерів, уникаючи динамічних навантажень на об’єкт, що дає можливість зберегти неушкоджені частини будівель. На рахунку компанії – демонтаж зруйнованих рашистами ТРЦ «Retroville» у місті Київ (травень 2022), виробничих потужностей «Монделіс Україна» у місті Тростянець (вересень 2022-березень 2023) та інших.

 

Переваги


ВИСОКА ТОЧНІСТЬ ПРОБИВАННЯ ОТВОРІВ ПІД ЗАДАНИМ КУТОМ


ВІДСУТНІСТЬ ДИНАМІЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА ОБ'ЄКТ


ВИКОНАННЯ РОБІТ У СТИСЛІ ТЕРМІНИ


БЕЗЗАПЕРЕЧНА ЯКІСТЬ